בימים אילו אנו כאן עבורכם - ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון ולהיפגש איתנו ב-ZOOM

נבחרת המקצוענים

חשוב שתדעו שאתם בידיים בטוחות. הזכויות הרפואיות שלכם הן בהחלט עיסוק רציני למקצוענים בלבד.

בחברה שלנו מערך רפואי רב תחומי המונה על שורותיו את טובי הרופאים בכל התחומים. הרופאים שלנו מכירים מקרוב את שיטות העבודה של הגופים השונים: ביטוח לאומי, קרנות הפנסיה, חברות הביטוח ומס הכנסה, ויודעים כיצד להתנהל מולם בצורה הטובה ביותר.

הרופאים שלנו מדברים בשפה שמנצחת עבורכם – מול הרופאים שקובעים את זכאותכם. עם רופאים צריך לדבר 'רפואית'.

המערך הרפואי שלנו כולל רופאים מתחומים מגוונים: פסיכיאטריה, נוירולוגיה, גריאטריה, רפואה תעסוקתית, אורתופדיה, ראות, אף אוזן גרון ועוד. 

הרופאים שלנו יכולים להעניק לכם חוות דעת רפואית שמשפרת את הסיכויים שלכם לקבל את הזכויות המגיעות לכם.

המערך הרפואי שלנו מלווה אתכם: באיתור זכאות רלוונטית, בניית תיק רפואי, התאמה לתקנות, עילות זכאות וקריטריונים,  כדי שתקבלו את הזכויות המגיעות לכם.

בחברה שלנו צוות מומחים למימוש זכויות בעלי הכשרה וניסיון מוכח באלפי תביעות מוצלחות. 

לכל לקוח שלנו יש מנהל תיק שמלווה אותו, החל מהרגע שבו נפתח התיק ועד לרגע שבו הוא מקבל את הזכויות המגיעות לו.

בחברה שלנו פועל מרכז הכוונה לוועדות הרפואיות. זהו מרכז שתפקידו לוודא שאתם מוכנים לוועדה הרפואית. אחרי הכול, הוועדה הרפואית יכולה להימשך דקות ספורות בלבד, אולם השפעתה ותרומתה על ההחלטה הסופית בדבר זכאותכם, רבה מאוד. 

על הליך מימוש זכאותכם, מנצחים בחברה שלנו בצורה מושלמת, רופאים וצוות מומחים, שמהווים ביחד ובשבילכם – נבחרת מקצוענים בלתי מנוצחת.

כן, אני רוצה לממש את הזכויות שלי! ​

מימוש הזכויות הרפואיות שלכם מתחיל עכשיו, צרו איתנו קשר ותתחילו לקבל את המגיע לכם.
[leadercf7 campid="8420"]

לחברה המרכזית למימוש זכויות, מערך רפואי רב תחומי, המונה על שורותיו את טובי הרופאים בכל התחומים, שמפקח ומלווה את הליכי מימוש הזכאות – כי זה מה שאתם צריכים, מול הרופאים שקובעים את זכאותכם.החברה פעילה מול המוסד לביטוח לאומי, מס הכנסה, חברות הביטוח וקרנות הפנסיה. לחברה המרכזית למימוש זכויות צוות מקצוענים ומומחים למימוש זכויות רפואיות, בעלי ניסיון, ידע מעשי והצלחות מוכחות.החברה מצליחה היכן שטובים נכשלו, להוביל להסדרת קצבאות, פיצויים והטבותהמגיעים לזכאים מכלל הגופים.החברה מפעילה מערך סניפים וקבלות קהל בפריסה ארצית, כדי להקל מציבור הזכאים,

לפתוח בהל כי מימוש הזכויות המגיעות להם.החברה המרכזית למימוש זכויות נותנת מענה מלא ומקיף למימוש כלל הזכויותהמגיעות, החל מבחינת זכאות אפשרית, בניית תיק רפואי ותפקודי, בהתאמה לכל אחד מהגופים, קבלת חוות דעת רפואית, עזרה באיסוף והוצאת נתונים ותיקים רפואיים,הכוונה לוועדות הרפואיות, ועד לתמיכה טכנית, רגשית ומקצועית לכל אורך התהליך.בזכות מעורבותה של החברה המרכזית למימוש זכויות, בניהול אלפי הליכים מוצלחים

מידי שנה, לרבות ערעורים ופתיחת דיונים מחדש, לקוחות החברה מקבלים החזרים,קצבאות ופיצויים, שנאמדים במיליוני שקלים בשנה.

בניית תיק רפואי
בהתאמה לזכאות אפשרית, מכלל הגופים. אנחנו בונים עבורך את התיק הרפואי, לך באיסוף התיעוד הרפואי ואיתור אנחנו מעריכים את המצב הרפואי שלך,ליקויים שנדרשים לאבחון.
חוות דעת רפואית
אם אתה צריך חוות דעת רפואית, בכל תחום, שתבסס את התיק הרפואי שלך, תקבל את חוות הדעת הזו אצלנו מטובי הרופאים בכל התחומים.
אל תשלם לפני שתקבל
התשלום על השגת קצבאות ופיצויים הוא מהצלחה בלבד.
אין דמי פתיחת תיק
קיבלת- שילמת!
לא קיבלת- לא שילמת!
Open chat
שלום, הגעתם לחברה המרכזית למימוש זכויות 👋
כיצד נוכל לעזור?
× פנו אלינו בווטסאפ
דילוג לתוכן